Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO), Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO), KOSGEB ve işbirliğinde OTSO üyelerine yönelik Yeşil Sanayi Destek Programı ve Enflasyon Muhasebesi konusunda sunum ve eğitim faaliyeti gerçekleştirildi.

Oda toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Levent Karlıbel, Meclis Başkanı Necat Avcı, Ordu SMMMO Başkanı Ender Sönmez, TÜRMOB Disiplin Kurulu Sekreteri Bahadır Baş, KOSGEB Uzmanı Cem Kalaycı ve OTSO üye firmaların yetkilileri katıldı.
Programda KOSGEB Uzmanı Cem Kalaycı, 01 Proje Teklif Çağrısı “Sanayi KOBİ’lerinin Güneş Enerjisi Yatırımlarının Desteklenmesi” ve 02 Proje Teklif Çağrısı olan “Sanayide Temiz ve Döngüsel Ekonomi” konulu Yeşil Sanayi Destek Programı ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

Enflasyon düzeltmesi ve vergisel etkileri konularında TÜRMOB Disiplin Kurulu Sekreteri Bahadır Baş bilgilendirmelerde bulunurken, Ordu SMMMO Başkanı Ender Sönmez’de vergi ve SGK yönünden güncel konuların değerlendirilmesi, E-Dönüşüm sürecinde özellikli hususlar hakkında sunum ve eğitim gerçekleştirdi.

Daha sonra Ordu SMMMO Başkanı Ender Sönmez, TÜRMOB Disiplin Kurulu Sekreteri Bahadır Baş, KOSGEB Uzmanı Cem Kalaycı oda üyelerinin sorularını yanıtladı.

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası