Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) üyelerinin aidat bedellerinin otomatik ödeme ve elektronik ödeme kanallarından da ödenebilmesine yönelik protokol imzalayarak Türkiye genelinde ilk 4 odadan biri oldu.

Ziraat Bankası Samsun Bölge Yöneticisi Rafet Pişmaf, Ordu Şube Yöneticisi Kerim Gürkan Akkaya ve Ticari Müşteri İlişkileri Yetkilisi Hakan Hüsem, Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Levent Karlıbel makamında bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyarette görüşmeler sonrasında Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası arasında oda üyelerinin aidat bedellerinin otomatik ödeme ve elektronik ödeme (ATM, İnternet, Ziraat Mobil vb.) kanallarından da ödenebilmesine yönelik protokol imzalandı.

Protokol gereğince üyeler, otomatik ödeme ve elektronik ödeme (İnternet, Ziraat Mobil, vb.) kanallarından yapacakları ödemelerde aidat dışında herhangi bir masraf alınmayacaktır.

Ayrıca İstanbul Ticaret Odası, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve Konya Ticaret Odası’nın ardından Ziraat Bankası ile protokol imzalayan 4. Oda olarak Ordu Ticaret ve Sanayi Odası bu sistem içerisine dahil oldu.

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası