OTSO DEVİR TESLİM YAPILDI

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) devir teslim töreni gerçekleştirdi.

Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Karlıbel’in daveti üzerine, oda meclis toplantı salonunda gerçekleşen törene, Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Karlıbel, Meclis Başkanı Necat Avcı, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, önceki dönem Meclis Başkanı Levent Yıldırım, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katıldı.

Gerçekleşen törende konuşan Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Karlıbel; “Yaklaşık bir yıl önce, hiçbir siyasi aidiyet kaygısı taşımadan ve herkesi kucaklayarak çıktığımız seçim yolculuğunun sonunda bugün ilk kez bu mecliste bir araya geldik. 28 Ekim 2022 gününü tarihe not düşmek istiyorum. Çünkü o gün beni; sadece Ordu Ticaret ve Sanayi Odası nezdinde değil, TOBB genelinde de örneği görülmemiş bir teveccühle neredeyse oy birliğiyle başkanlığa layık gördünüz. Bir yandan şahsıma gösterdiğiniz bu güven ve teveccühün haklı gururunu yaşarken öte yandan üzerime yüklediğiniz büyük sorumluluğun ağırlığını omuzlarımda hissediyorum.” Dedi.

Artık 60 kişilik meclisimizde herkes bir yönetim kurulu üyesi yetki ve sorumluluğunda çalışmak zorunda olduğunu vurgulayan Karlıbel; “Bu meclisin hiç görmediği kadar görev paylaşımı yapacağız. Herkes elini taşın altına koyup sorumluluk alacak. Kısa zamanda çok işler yapmak için buna mecburuz. Ortak akılla birlikte yöneteceğiz her şeyi ve mutlaka başaracağız. Tek ülkümüz gelişen ve büyüyen Ordu’dur. Bu kentin tüm kişi ve kurumları ile el ele tutuşarak ortak ülkümüze yürüyeceğiz. Her türlü ötekileştirme, önyargı ve dedikodudan uzak, var olan özgüvenimiz ile tüm sözlerimizin arkasında duracağız. Aynı yola çıkarken esas aldığımız düsturla, görev süremiz boyunca her türlü aidiyetten ari olarak, sadece ve sadece bu kentin ticaret hacmini büyütmek, sanayisini geliştirmek, halkın gelir düzeyini yükseltmek ve yükselen gelir düzeyi ile Ordu halkının refahına hizmet etmek yegane gayemiz olacaktır.” İfadelerine yer verdi.

Son olarak Karlıbel; “Önceki meclisimizde görev yapmış eski yöneticilerimizden hizmet bayrağını devralacağız. Onlara teşekkür eder ve yeni yaşamlarında huzur, mutluluk ve başarı dilerim. Sağlıkla kalsınlar ve yolları açık olsun.” Temennilerinde bulundu.

Gerçekleşen Programda konuşan Ordu TSO Meclis Başkanı Necat Avcı, önceki dönem görev yapmış yöneticilerimize teşekkürlerimi iletirken, yeni dönemin Ordu ve oda için hayırlı olmasını temennisinde bulundu.

Programda önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve Meclis Başkanı Levent Yıldırım, Ordu TSO yeni Yönetim Kurulu’na ve Meclis’ine başarı dileklerini iletti.

Yapılan konuşmaların ardından Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Karlıbel ve Meclis Başkanı Necat Avcı tarafından eski Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlarına çiçek takdim edildi.

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası