Ordu Sanayi ve Ticaret Odası (OTSO) Başkanı Adil Levent Karlıbel ve beraberindeki heyet Hessen Bölgesi ziyaretinde Hürriyet Gazetesi ve Baskı Tesislerini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Toplantıya Ordu Sanayi ve Ticaret Odası (OTSO) Başkanı Adil Levent Karlıbel, Hürriyet Avrupa Genel Müdürü Ahmet Karakaşlı, Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, Ordu’nun yurt dışında kültürel ve ekonomik tanıtımı için yıllardır büyük çabalar gösteren Ordulu emekli öğretmen Mehmet Şaşmaz, Ordulu eğitimci ve gazeteci Muhittin Özcan, Boeing, BMW, Porsche gibi büyük şirketlere yazılım hizmetleri veren bir yazılım şirketinin kurucusu Doç. Dr. Emrah Karabağ, Gazeteci Gürsel Köksal ve Grafiker/Çizer Gazeteci Hasan Öztekin katıldılar.

Toplantıda Şehrimizin sanayi, ticaret ve özellikle turizm potansiyelinin tanıtılması, farklı ve özellikli lokasyonlarımızın doğru pazarlara sunulması ve Frankfurt, Dusseldorf gibi noktalardan karşılıklı seferler için çalışmalar yapılması konularında istişarelerde bulunulup yol haritası çizildi.

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası