Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel ve beraberindeki heyet, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Adil Levent Karlıbel, Meclis Başkanı Necat Avcı ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gerçekleşen ziyarette hayırlı olsun dileklerinde bulunan CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel; “Ben bu yeni görevde herkese başarılar diliyor, tebrik ediyorum. Ekonomik hayatta yeri çok önemli olan bir kurumun başındasınız. Bundan sonraki süreçte geçmişte çok yapamadığımız, iş birliğini, Ordu adına ne yapmamız gerekiyorsa beraber yapmayı ümit ediyorum. Biz her zaman söylediğimiz gibi, söz konusu Ordu olunca biz hep siyaset üstü bakarız. Ordumuzun birçok birikmiş sorunu var. Ticaret ve Sanayi odamızda birçok katkı vereceği sorunları var. Ben bu kadro ile beraber güzel işleri başaracağımıza inanıyorum. Biz de burada sizden gördüğümüz enerjiyi aynı şekilde yukarıya taşımaya hazırız. ” İfadelerini

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karlıbel, Milletvekili Mustafa Adıgüzel ve heyet’e güzel dileklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası