Sayın Üyemiz,

TOBB’den odamıza ulaşan yazıda; T.C. Haydarabad Başkonsolosluğu’ndan yapılan duyuruda; Hindistan’ın en büyük ve etkili franchise firmalarından biri olarak tanımlanan, gerek Hindistan’da gerek yurtdışında oldukça güçlü medya, basın-yayın ve “network”e sahip olan “FRANCHISE INDIA”nın (www.franchiseindia.com) Başkanı Gaurav Marya ile yapılan görüşmede adıgeçen, Franchise India’nın etkili franchise, bayilik ve distribütörlük hizmetlerinden ve bugüne değin aracılık ettikleri milyarlarca Dolarlık iş bağlantılarından söz ederek, iş ortaklıkları için mükemmel bir zemin olarak tanımladığı FROEXPO (Franchise and Retail Opportunity Expo) hakkında bilgilerin verildiği bildirilmiştir.

FROEXPO’da 200’den fazla markanın 8.000’den fazla potansiyel yatırımcıyla buluşması öngörülmektedir ve bir sonraki FROEXPO’nun 16-17 Mart 2024 tarihlerinde Haydarabad’da düzenleneceği bildirilmiştir.

FROEXPO’nun gerek Hindistan piyasasına girmek isteyen gerek ülkemizdeki yatırımlarını genişletmek isteyen firmalarımız için oldukça faydalı imkânlar sunabileceği vurgulanmaktadır. Franchise vermek, yatırım için sermaye bulmak ve bayilik/distribütörlük anlaşmaları yapmak isteyen firmalarımızın anılan fuara iştirak etmelerinin, yeni fırsatlar ve ufuklar sunabileceği belirtilmiştir.

Franchise India, T.C. Haydarabad Başkonsolosluğu nezaretinde, Türk firmaları için gereken tüm lojistik düzenlemeleri uygun bir ücretlendirmeyle yapacaklarını iletmiştir. Franchise India’nın vereceği hizmetler arasında, katılımcı firmaların stantlarının ve B2B toplantı salonunun bulunacağı bir pavyon, Franchise India’nın sosyal medya platformlarında pavyonumuzun tanıtımı, basında reklam yapılması, tüm yatırımcı üyelere tanıtım e-postalarının gönderilmesi, fuar alanında ve ünlü AVM’lerde fiziksel tanıtım panolarının kurulması gibi hususlar yer almaktadır.

Katılmak isteyen Odamız üyelerinin 15 Ocak 2024 tarihine kadar Ticaret Ataşeliğimizle temas etmeleri (haydarabad@ticaret.gov.tr) gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası