Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Adana Sanayi Odası (ADASO), Aydın Ticaret Odası, , Eskişehir Sanayi Odası (ESO) ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliğinde devam eden “Güneydoğu Asya Birliği Üye Ülkeleri (ASEAN) ile Türkiye Arasında İş Diyaloğu Platformu Kurulması Projesi kapsamında 23 Ağustos 2023 Çarşamba günü 10:00 -11:30 saatleri arasında “Malezya ve Brunei Darüsselam Ülke Toplantısı” düzenlenecektir. Online olarak düzenlenecek toplantıya, Malezya’da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz Münevver Koçak, Malezya İmalatçılar Federasyonu Başkan Yardımcısı Dato’ Dr Ir Andy Seo, Brunei Darüsselam Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdul Saman Ahmad ve Yıldız Holding Gıda Güvenliği Direktörü Rohaizad Hassan katılım sağlayacaktır.

Toplantının panel kısmında, Türkiye ve Malezya’da Gıda ve İçecek Sektörü çerçevesinde Helal Endüstrisi konusu ele alınacak olup, katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Online olarak gerçekleşecek toplantıya https://bit.ly/3sn3ofh linki üzerinden kayıt yaptırılması gerekmekte olup katılım için https://bit.ly/3QJL2z5 linkinden giriş yapılabilecektir. 

Zoom aracılığıyla gerçekleştirilecek giriş bilgileri aşağıda yer almaktadır:

Tarih: 23 Ağustos 2023 Çarşamba
Saat:10:00 -11:30
Toplantı Kimliği: 959 8737 6560
Parola: 892066

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası