Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, ve Dernek Üyeleri, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Levent Karlıbel’e, Meclis Başkanı Necat Avcı’ya ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Levent Karlıbel; “Tek hedefimiz güzel ve gelişen bir Ordu, aynı kaygıları taşıyan iki grup olarak bundan sonra da elimizden geleni birlikte yapacağız. Basının çok zor işleri olduğunun farkındayız. Her zaman biz sizin destekçiniz olacağız. Siz de bizlere yanlışlarımızı bize hatırlatarak, doğrularımızı öne çıkarırsanız çok da seviniriz. Birlikteliğimiz daha uzun bir şekilde devam edecektir ben buna inanıyorum. Güzel dilekleriniz için sizlere ayrıca teşekkür ediyor, tekrar hoş geldiniz diyorum.”diye konuştu.

Gerçekleşen ziyarette konuşan 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen “Sayın Başkanımız Adil Levent Karlıbel’e ve onun şahsında Yönetim Kurulu ve Meclisine hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyoruz. Biz Ordu Ticaret ve Sanayi Odasını bu şehrin lokomotifi olarak görüyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi de bundan sonra da Ordu basını hem sizlerin, hem şehrin sorunlarını iletmekte ve çözüm yollarını birlikte hayata geçirmek konusunda çalışmalarını sürdürecektir. Bir kez daha sizin şahsınızda tüm yönetime ve meclis üyelerine başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun.” İfadelerinde bulundu.

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası