1.Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları

Sayın Üyemiz,

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığından Odamıza iletilen yazıda;

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından, 1-2 Eylül 2023 tarihlerinde Şanlıurfa ilimizde “1. Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları” gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Şanlıurfa Fuar Alanında gerçekleştirilecek olan 1. Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları için katılımcılara 16 metrekare standart boş stant ücretsiz olarak tahsis edilecektir.(Stant içerisinde tanıtım için desk, masa ve sandalye verilecektir). Stant giydirmeleri katılımcı tarafından yapılacaktır.

Bununla birlikte kendi stant tasarımlarıyla birlikte özel bir stant ile katılmak isteyen katılımcılara, öncesinde talep edilen alan metrekare ve stant çizimi tarafımıza iletilmesi halinde kurulacak stant için sadece alan tahsisi yapılacaktır.
“1. Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları”‘na katılmak isteyen katılımcılar yol ve konaklama giderlerini kendileri karşılayacaktır. Katılımcı kurumların talepleri doğrultusunda etkinlik yapmak isteyenler olursa etkinlik alanında bu etkinlik ve gösterilerini gerçekleştirebileceklerdir. Bunun için katılımcıların etkinlik programının Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bildirmeleri gerekmektedir. Talepler doğrultusunda etkinlik alanının kullanıma yönelik takvim oluşturulacaktır.

1.Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları’na katılmak isteyen katılımcıların 28 Temmuz tarihine kadar bilgi@sanliurfa.bel.tr mail adresine dönüş yapmaları hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI

Paylaş

Kategori:

Tags:

Yorum mesajı devre dışı bırakıldı

Telif hakkı © 2022 OTSO | Ordu Ticaret ve Sanayi Odası