Haberler

İŞ ADAMLARI ALMANYA'DA

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) tarafından yazılıp, yürütülen "Fındık ve Mamulleri Sektöründe Rekabetçiliğin Artırılması ve Güç Birliğinin Sağlanması" adlı URGE Projesi kapsamında Ordulu iş adamlarınıın bulunduğu heyet ile birlikte Almanya’ya gezi düzenledi.

Düzenlenen gezinin ilk gününde Ordulu firmalar Köln şehrindeki bir otelde MUSİAD tarafından düzenlenen İkili İş Görüşmeleri kapsamında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile Malatya Ticaret ve Sanayi Odasının temsilcileriyle bir araya geldi.

Yoğun katılımın olduğu toplantıda konuşan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Proje Uzmanı Tamer Nasuhbeyoğlu, salonda bulunan iş adamlarına proje hakkında sunum yaptı. Konuşmasında Ordu’da üretilen fındık ve diğer ürünlere de değinen Nasuhbeyoğlu, Ordu Ticaret ve Sanayi Odasının faaliyetleri hakkında da bilgilendirmede bulundu.

Toplantıda Ordu’daki fındık firmalar hakkında da slayt gösterisi yapılırken, daha sonra diğer odaların temsilcileri de bulundukları kent hakkında sunum yapıldı. Toplantının ardından firma temsilcileri toptancı ve alıcılarla ikili görüşme gerçekleştirerek ortak iş birliğinin sağlanması amaçlandı.

Toplantıdan sonra oda temsilcileri, kendi illerini simgeleyen hediyeleri birbirlerine takdim etti. Almanyada'ki heyet gezi kapsamında projenin amacına ulaşması için temaslara devam ederken, dünyanın en büyük gıda fuarına da katılım gerçekleştirerek Ordulu firmaların bilgilendirilmesi sağlanacak.

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Ziyaretci Görüşleri

Ziyaretçi - alil
I am reading your whole blog. This is very amazing and interesting blog. I really like it. I will bo...
Ziyaretçi - Atakan ÇAKIR
" oda kimlik kartlarını ibraz etmek sureti" ile denilmiş. Oda böyle bir kart verdide, haberimiz mi y...

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Ağustos 2018
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Hava Durumu

Clear

22°C

ORDU

Cuma 21°C / 26°C Mostly sunny

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

İletişim Formu

Ad Soyad:

E-Posta:

Konu:

Mesaj:

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.