Haberler

ORDU TSO PROJE UYGULAMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

 

 

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası yeni bir projeye daha imza attı.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansına Teknik Destek kapsamında sunmuş olduğu ve uygulanması için destek kapsamına alınan MOBİL (ANDROİD) PROGRAMLAMA İLE İSTİHDAM projesi hayat buldu.

Proje kapsamında; Ordu ili Altınordu ilçesindeki kamu ve kuruluşları ile özel sektörde çalışmakta olan 20 personele yönelik 5 gün süreli mobil (android) programlama eğitimi verildi.

Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet ŞAHİN; Proje kapsamında verilen mobil programlama eğitimi ile; Eğitime katılan kişilerin temel düzeyde mobil programlama (android programlama) yapmaları konusunda desteklendiğini, kişilerin mobil programlama konusunda farkındalıklarınınartırılarak mobil uygulama yapma ve geliştirilmesi konusunda eğitmen vasıtası ile kendilerine yardım edildiğini, katılımcıların teknoloji kullanımı ve mobil programlama konusunda kabiliyetlerinin artırıldığını, Ayrıca Eğitimde Ar-Ge ve inovasyon konusunun işlenerek projenin sürdürülebilirliğine de hizmet edilmiştir dedi.

Şahin, Eğitime katılan işletme ve mesleki eğitim kurumlarının yenilikçi ve rekabetçi ekonomi için endüstri 4.0 uyum sağlamaları konusunda yönlendirmelerde bulunulduğunu belirtti.

Son olarak, eğitime katılan personeller vasıtasıyla Kamu Kurum/Kuruluşlar ve Özel Sektör arasındaki iletişim ve işbirliği artırıldığını da dile getiren Servet ŞAHİN, Proje ekibi ile gelecek dönemlerde de yeni projeler kazandırılarak hem Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına hem de Ordu kurum ve kuruluş ve özel sektöre katkı sağlamaya devam edeceklerini dile getirerek sözlerini tamamladı. 

 

 

 

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Ziyaretci Görüşleri

Ziyaretçi - alil
I am reading your whole blog. This is very amazing and interesting blog. I really like it. I will bo...
Ziyaretçi - Atakan ÇAKIR
" oda kimlik kartlarını ibraz etmek sureti" ile denilmiş. Oda böyle bir kart verdide, haberimiz mi y...

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Temmuz 2018
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Hava Durumu

Mostly clear

22°C

ORDU

Pazartesi 20°C / 25°C Thunderstorms

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

İletişim Formu

Ad Soyad:

E-Posta:

Konu:

Mesaj:

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.