Haberler

BAŞKAN ŞAHİN'DEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 101. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN ŞAHİN’DEN POLİS HAFTASI MESAJI


Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 176’inci yıl dönümü nedeniyle, yazılı bir mesaj yayımladı.

“BİR ALIŞVERİŞLE ÇOK ŞEY FARK EDER”

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) ile VISA, pandemi döneminin olumsuz etkilerine karşı küçük işletmeleri desteklemek amacıyla “Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder” sloganı kapsamında bir kampanya başlatarak tüketicilerden ihtiyaçlarını küçük işletmelerden karşılamaya davet etti.

BAŞKAN ŞAHİN'DEN ORDU'NUN İL OLUŞUNUN 100. YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

 

 

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin Ordu’nun il oluşunun 100. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN SERVET ŞAHİN'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

BAŞKAN ŞAHİN’DEN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

OTSO BAŞKANI ŞAHİN'DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

 

 

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI ÇELEBİ’DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Kadın girişimciliğinin artması ve kadın-erkek eşitliğinin sağlanması için ellerinden geleni yaptıklarını vurgulayan, Ordu Kadın Girişiciler Kurulu Başkanı Züleyda Çelebi 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

ŞAHİN'DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

 

 

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN ŞAHİN EKRAN GAZETESİ PROGRAMININ KONUĞU OLDU

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, bölge insanının hassas bir yapıya sahip olması nedeniyle vaka sayılarında artış yaşandığını belirterek; maske, mesafe ve temizlik konusunda daha fazla gayret gösterilmesi gerektiğini söyledi. Şahin; Pandemi sürecinde krizde olan tüccar ve esnaf için Kredi Garanti Fonu Destekli veya hazine destekli kredi verilmesi çağrısında da bulundu.

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Nisan 2021
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Hava Durumu

Açık

8.33°C

Ordu, Türkiye

Açık

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.