Duyurular

ABD ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ TİCARET MÜSTEŞARLIĞI SELECTUSA ZİRVESİ 2018 HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden(TOBB) Odamıza iletilen yazıda, ABD İstanbul Konsolosluğu Ticaret Ataşeliği’nden alınan e-postaya istinaden, Amerikan Ticaret Müsteşarlığı olarak Amerika’da yatırımı destekledikleri Select USA (https://www.selectusa.gov/welcome) programı kapsamında, Amerika’ya Türk iş adamlarından oluşan bir delegasyon ile SelectUSA Summit’e katılım ile ilgili aşağıda yer alan bilgiler iletilmiştir.Select USA Programı ABD’ye yatırım yapmanın avantajlarını ortaya koyarken Türk firmalara ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir. ABD’de yatırım yapmak isteyen ya da mevcut islerini büyütmek isteyen iş sahiplerine, iş yeri açma ve genişletme sürecinde lojistik prosedürü anlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
ABD Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 2018 Select USA Yatırım Zirvesi 20-22 Haziran 2018 tarihinde ABD’nin Washington D.C. bölgesinde gerçekleşecektir. (https://www.selectusa.gov/selectusa-summit ) Zirve’de, üst düzey iş dünyası ve hükümet liderleri son eğilimler hakkında görüşlerini sunarken , ABD’nin dört bir yanında bulunan yatırım fırsatları sergilenecektir. Zirve, iş geliştirmek isteyen yetkilileri bir araya getirerek kaynaklar ve teşvikler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır. Önceden programlanan birebir görüşmelerle yatırımcılara, ilgili oldukları eyaletler hakkında bilgi edinip yatırım projelerini eyalet kalkınma ajansı yetkilileriyle paylaşma ve daha fazla bilgi edinme imkanı sunacaktır.
Kayıt için lütfen aşağıdaki bağlantıyı takip ediniz:
http://www.selectusasummit.us/apply/
Zirve Programı hakkında detaylı bilgi için:  https://www.selectusasummit.us/agenda-overview/
Ayrıca 2018 SelectUSA Yatırım Zirvesi çerçevesinde farklı eyaletlerde yan etkinlikler düzenlenecek olup, bu etkinlikler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
https://connect.eventtia.com/en/dmz/selectusaspinoff/website
Kayıtlarda ilk başvuranlara öncelik verilecektir,
Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için ABD İstanbul Konsolosluğu Ticaret Ataşeliği Ticaret Uzmanı Gökçe Tuncer ile irtibata geçilebileceği ifade edilmiştir.
e-posta:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon: +90 212 335 9133

Bilgilerinize sunarız.

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Ocak 2019
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Hava Durumu

Cannot get ORDU location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.