News

ODAMIZ VE ORDU MEDİCALPARK HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ile Ordu Medicalpark Hastanesi arasında sağlık protokolü anlaşması imzalandı.

Basın mensupları ve hastane yönetimi huzurunda gerçekleştirilen imza törenine; odamız Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Ordu Medicalpark Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış ve Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Özlem Öztürk katıldı.

Ordu Medicalpark Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış imzalanan protokol neticesinde; odamız üyelerinin ve 1. Derece yakınlarının oda kimlik kartlarını ibraz etmek sureti ile Ordu Medicalpark Hastanesi’nde ayaktan veya yatarak tedavi hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabileceklerini belirterek, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ile böyle bir işbirliği içerisinden bulunmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Yapılan bu sağlık protokolünün her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyen odamız Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, odaya kayıtlı 4.500 üye ve 1. Derece yakınlarına sunulacak bu indirimli sağlık hizmeti için Ordu Medicalpark Hastanesi yönetimine, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi adına teşekkürlerini iletti.

12.12.2016

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments (1)

  • Guest - Atakan ÇAKIR

    " oda kimlik kartlarını ibraz etmek sureti" ile denilmiş. Oda böyle bir kart verdide, haberimiz mi yok anlamadım ?

    0 Like

Döviz Kurları

Our Publications

Hava Durumu

Mostly Cloudy

17.78°C

Ordu, Türkiye

Mostly Cloudy

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.